Cína - Jelínek František (Praha 1882- 1961 Praha)
Horská krajina, signováno vlevo dole Cína - Jelínek, olej/karton, 54 x 76 cm, poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |